Byzylyk këmbe Parfois

2290L

SKU: 187660

Byzylyk këmbe në formë zinxhiri

U
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Byzylyk këmbe çeliku në formë zinxhiri dhe mbyllje në disa nivele për përshtatje. 100% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë