Byzylyk me rruaza Parfois

2990L

SKU: 183100

Byzylyk me rruaza dhe lule me rrip metalik

Prerje unike
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me rruaza dhe lule me rrip metalik me ngjyra të hapura ,Përbërje: 30%Gomë 70%Çeliku

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA