Byzylyk Parfois

SKU: 171941

Byzylyk me disa detaje metalike rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Byzylyk me disa detaje metalike rrethore, me rrip me gjatësi të rregullueshme. 90% Bronz 10% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë