Çadër Carpisa

SKU: AO762904C00

Çadër e vogël

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çadër e vogël e cila mund te merret lehtesisht me vete ne canten tuaj te shpines. 50% Poliester, 40% Metal , 10% Plastike

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit