Çadër me printe, Carpisa

1800L

SKU: AOA41303541

Çadra me printe nga Carpisa është perfekte për ta mbajtur gjithmonë në çantën ose çantën e shpinës, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të papërgatitur në rast shiu. Çadra karakterizohet nga pëlhura e modeluar dhe ka një rrip në fund të dorezës për t’u mbajtur me lehtësi në kyçin e dorës. Gjithashtu vjen me një këllëf të butë në të cilën mund të ruhet pasi të jetë tharë.

Blu
Jeshile
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çadra e grave nga Carpisa është perfekte për ta mbajtur gjithmonë në çantën ose çantën e shpinës, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të papërgatitur në rast shiu. Çadra karakterizohet nga pëlhura e modeluar dhe ka një rrip në fund të dorezës për t’u mbajtur me lehtësi në kyçin e dorës. Gjithashtu vjen me një këllëf të butë në të cilën mund të ruhet pasi të jetë tharë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit