Çadër me printe , Carpisa

1800L

SKU: AOA41304541

Çadra e grave nga Carpisa është perfekte për ta mbajtur gjithmonë në çantën ose çantën e shpinës, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të papërgatitur në rast shiu. Çadra karakterizohet nga pëlhura e modeluar dhe ka një rrip në fund të dorezës për t’u mbajtur me lehtësi në kyçin e dorës. Gjithashtu vjen me një këllëf të butë në të cilën mund të ruhet pasi të jetë tharë.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çadra e grave nga Carpisa është perfekte për ta mbajtur gjithmonë në çantën ose çantën e shpinës, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të papërgatitur në rast shiu. Çadra karakterizohet nga pëlhura e modeluar dhe ka një rrip në fund të dorezës për t’u mbajtur me lehtësi në kyçin e dorës. Gjithashtu vjen me një këllëf të butë në të cilën mund të ruhet pasi të jetë tharë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit