Çantë supi Carpisa

1680L

SKU: BS965702W20

Çantë supi e vogël

8X28X25
bezhe
E zeze
vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi e vogël e linjës ëish e përbërë nga një material rezistent çka e bën një çantë perfekte për çdo rast, me kapak për mbërthim dhe rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë