• Carpisa

Çantë supi, Carpisa

2100L

SKU: BT785202C00

Çantë supi me një rrip me gjatësi të regullueshme

4X20X30
Blu
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi me një rrip me gjatësi të regullueshme, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

, ,

Sipas sezonit