Çantë dore Carpisa

SKU: BSA22203541

Çantë dore efekt lëkurë, me një rrip të gjatë për mbajtjen në sup

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë dore efekt lëkurë, me një rrip të gjatë për mbajtjen në sup, mbyllje me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë