Çantë dore Carpisa

SKU: AAA71302942

Çantë dore për meshkuj nga linja SAPPHi VERS 1

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë dore për meshkuj nga linja SAPPHi VERS 1, e përshtatëshme per telefon , celësa , kuletë ,mbyllje me zinxhir. Me përmasa 5x23x15. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë