Çantë dore Mango

SKU: 87070554

Çantë me rripe zinxhire

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë dore me rripe zinxhire, efekte lëkurë, me rripe të gjata te levizshem, zinxhire te siperm. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi