Çantë e madhe tualeti, Women Secret

3352L

SKU: 4844616

Çantë e madhe tualeti, e organizuar me disa ndarje dhe xhepa me zinxhir.

MASE STANDARTE
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë e madhe tualeti, e organizuar me disa ndarje dhe xhepa me zinxhir. E përshtatshme për udhëtime. Përmasat: 21x31x15cm.95% Poliestër 5% Poliuret

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë