Çantë e vogël Parfois

SKU: 181797

Matjet cm: 27x17x3 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 55

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Materiali Kryesor: 60% Poliuretani, 40% Poliester
Rreshtimi: 100% poliester
Matjet cm: 27x17x3 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 55
Lloji i hapjes: Zinxhir Perberje 100%Poliester / Guacke: 40%Poliester 60%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA