Çantë e vogël Parfois

2790L

SKU: 189935

Çantë e vogël efekt lëkurë, me disa tonalitete të kombinuara

s
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël efekt lëkurë, me disa tonalitete të kombinuara, me rrip për mbajtjen në sup si dhe për mbajtjen rreth belit100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë