Çantë kozmetike, Carpisa

2200L

SKU: ANA16103941

Çantë kozmetike, e linjës Alyssa, mbyllje me zinxhir

Blu
E kuqe
E zeze
Portokalli
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë kozmetike, e linjës Alyssa, mbyllje me zinxhir dhe me dy xhepa në pjesën e brendshme me teksturë rrjete. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit