Çantë laptopi Parfois

3633L

SKU: 181874

Çantë laptopi me rrip te lëvizshëm

s
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë laptopi me rrip te lëvizshëm me xhepa dhe zinxhir ,Linjat: 95%Poliestër 5%Poliuretan / Skeleti: 100%Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë