Çantë najloni Parfois

2190L

SKU: 189921

Çantë supi najloni me rrip me gjatësi të rregullueshme

m
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi najloni me rrip me gjatësi të rregullueshme, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep në pjesën e jashtme80% Poliestër 20% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë