Çantë plazhi Carpisa

4200L

SKU: BM989501441

Çantë plazhi me printe tropikale

19X43X36
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë plazhi me printe tropikale, me xhepa të jashtëm shumëfunksionale dhe zinxhir të sipërm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë