Çantë plazhi Carpisa

4200L

SKU: BM989906441

Çantë plazhi me vija

17X29X38
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë plazhi me vija me rrip shtrëngues në pjesën e sipërme dhe kapak për mbërthim.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë