Çantë shpine Carpisa

2500L

SKU: BS965904W20

Çantë shpine me tegela të qepur

12X22X24
bezhe
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë shpine me teksturë tegelash të qepur, me dy hapje me zinxhir, me një mbajtëse dore dhe dy rripa me gjatësi të rregullueshme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë