Çantë shpine Carpisa

5000L

SKU: BS977803441

Çantë shpine me kordon shtrëngues dhe me xhepa anësorë me zinxhir

14X27X29
E zeze
kafe
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë shpine me kordon shtrëngues dhe mbyllje në formë kapaku me buton magnetik, me dy xhepa anësor me zinxhir dhe rripa me gjatësi të rregullueshme. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë