Çantë shpine Tara, Carpisa

2800L

SKU: BMA72103442

Çantë shpine me printe shumëngjyrëshe dhe mbyllje me kordon shtrëngues

Lejla Print
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine me printe shumëngjyrëshe dhe mbyllje me kordon shtrëngues, me përmasa 14x30x36cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë