Çantë supi Carpisa

2800L

SKU: BS956106441

Çantë supi me zinxhir

15X30X32
bezhe
blu
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë të lëmuar, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm në pjesën e pasme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë