Çantë supi Carpisa

2800L

SKU: BS965903W20

Çantë supi me tegela të qepur

12X31X24
bezhe
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë tegelash të qepur, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm në pjesën e pasme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë