Çantë telefoni Parfois

SKU: 187128

Çantë telefoni me printe të fabrikuara mozaik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë telefoni me rrip supi dhe me një xhep me zinxhir, dizajn me printe të fabrikuara me efekt mozaik. 60% Poliuretan, 20% Pambuk, 20% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë