Cantë udhëtimi Alang Bis, Carpisa

11200L

SKU: VB597001C00

Cantë udhëtimi me dy rripa për mbajtjen në shpinë, e linjës Alang Bis, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir

Blu
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Cantë udhëtimi me dy rripa për mbajtjen në shpinë, e linjës Alang Bis, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 20x39x54cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,