Çantë udhëtimi, Carpisa

7200L

SKU: VBA61602942

Çantë udhëtimi e linjës Daily Go Boarding, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir

E zeze
Jeshile
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë udhëtimi e linjës Daily Go Boarding, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 20x40x25cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,