Corape Obaibi

SKU: 80517800

Set corape 3 palë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set corapesh me gjatësi deri te kyçi .Te perbera nga nje pëlhurë e thurur ,e shtrirë e cila jep komoditetin e qendrimit te pjeses se llastikut ne forme neutrale pa dhene shqetesime ne kycin e femijes . 76% Pambuk, 2% Elastan, 22% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë