Corape Okaidi

690L

SKU: 80765800

Corape-Set 3 cope

23/26
27/30
31/34
35/38
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Coraper per vajza. Paketim 3 pale. Llastik ne pjesen e qafes, per te siguruar qendrueshmeri ne pjesen e kycit(mos dalin nga kemba). Mase dhe logo te shenuara ne pjesen e poshtme.,77% Pambuk, 21% Poliamid, 2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit