Corape Prenatal

SKU: 597668

Set corape pambuku

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set corapesh pambuku elegante te bardha, te zbukuruara me buze dantelle. 80% Pambuk, 15% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit