Çorape, set 5 (palë) Okaidi

SKU: 76373204

5 palë çorape të gjata për djem

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

5 palë çorape të gjata për djem, me tonalitete të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë