Çorape të gjata Cortefiel

995L

SKU: 4082594

Çorape të gjata, të leshta me dizajn bazik

10'5
11'5
Blu
E zeze
Gri
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çorape të gjata, të leshta me dizajn bazik dhe me shirit elastik. 70% Lesh 30% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë