Doreza për vajza Okaidi

1490L

SKU: 75859945

Doreza për vajza të cilat mund të përdoren dhe si gjysëm doreza, me dy tonalitete të kombinuara

10/12A
2/4A
6/8A
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Doreza për vajza të cilat mund të përdoren dhe si gjysëm doreza, me dy tonalitete të kombinuara, me një rrip të gjatë për ë shmangur humbjen e tyre. 43% Akrilik 42% Pambuk 5% Elastan 14% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë