Dyshek krevati Giordani Prenatal

8490L

SKU: 638735

Dyshek krevati Giordani

Shtojeni ne listen e deshirave

Dyshek në shkumë poliuretani, anti-mite, ortopedike, hipoalergjike dhe me ajër të kondicionuar. E jashtme në pëlhurë anti-mite. Garanton një pushim të shëndetshëm dhe të rehatshëm në çdo stinë të vitit. Ana e dimrit e mbushur me tegela në pellush të butë. Ana verore e mbushur me tegela në pambuk të freskët. Fletë e brendshme në poliuretani të zgjeruar me ngurtësi progresive. Tapiceri në pëlhurë prej xhakardi 100% poliestër i mbushur me tegela me petë të butë (ana dimërore) dhe pambuk i ftohtë (ana verore). Rekomandohet që përiodikisht të ktheni dyshekun.
Përmasat: 125x62x11 cm.

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit