Fund i gjatë Mango

2793L

SKU: 87044758

Fund me printe florale

l
m
s
xl
XS
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund i gjatë dhe i lirshëm, dizajn me printe florale. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA