Fund i gjatë Mango

4193L

SKU: 87097149

Fund me prerje të gjatë e të lirshme dhe bel të lartë

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Fund me prerje të gjatë e të lirshme me bel të lartë elastik. 82% Pambuk, 15% Poliamid, 3% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi