Fund i shkurtër Okaidi

2990L3490L

SKU: 75770

Fund i shkurtër me printe me kuadrata

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund i shkurtër me printe me kuadrata, me shirit elastik tek beli dhe me dy xhepa në pjesën anësore .2% Elastan 33% Viskozë 65% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë