Fund me printe Mango

SKU: 17097724

Fund me printe, me disa tonalitete, mbyllje me zinxhir dhe me kopsë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fund me printe, me disa tonalitete, mbyllje me zinxhir dhe me kopsë, me një të carë vertikale në pjesën e përprme të fundit. 63% Poliestër 26% Akrilik 5% Viskozë 4% Poliamid 1% Pambuk 1% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë