Fund xhins Mango

2093L

SKU: 87034018

Fund i shkurtër xhins

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund xhins, prerje e shkurtër dhe e drejtë me bel të lartë, me xhepa të parmë dhe të pasmë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA