Fustan gjumi, Prenatal

SKU: 593337

Fustan i shkurtër gjumi me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër gjumi me mëngë të gjata, me jakë V dhe me lidhëse tek pjesa e belit. 63% Poliestër 35% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë