Fustan gjumi Women Secret

1437L

SKU: 4852761

Fustan gjumi treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan gjumi treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë V, dizajn me shirit dantelle përreth supeve, jakës dhe bazës. 88% Viskozë, 7% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë