Fustan i gjatë Mango

5990L

SKU: 87034054

Fustan me palë

l
m
s
xl
XS
blu
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i gjatë me mëngë të gjata, me jakë rrethore dhe me copë të dyfishtë me palë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA