Fustan I shkurtër Mango

2793L

SKU: 87034019

Fustan I shkurtër me mëngë të gjata të rëna

l
m
s
XS
E zeze
jeshile
Jeshile ulliri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata e të gjera, me jakë rrethore dhe tegela në pjesën e poshtme. 72% Poliester, 26% Pambuk, 2% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA