Fustan i shkurtër Mango

3594L

SKU: 17013789

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, e fruda tek jaka, mengët dhe tek pjesa e belit

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, e fruda tek jaka, mengët dhe tek pjesa e belit, me jakë të rrumbullakët. 86% Modal 14% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë