Fustan këmishë Parfois

SKU: 189579

Fustan këmishë me mëngë të shkurtra dhe printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan këmishë me mëngë të shkurtra dhe printe të ndryshme, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe jakë V,100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë