Fustan me jakë asimetrike Mango

4494L

SKU: 87071031

Fustan me çarje anësore në këmbë

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra, me jakë asimetrike me kopsa dhe me çarje anësore në këmbë. 37% Viskoze, 63% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA