Fustan me menge te shkurtra – Okaidi

2245L

SKU: 95739897

Fustan me menge te shkurtra

10Vjec
12Vjec
14Vjec
3Vjec
4Vjec
5Vjec
6Vjec
8Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan ceremonial per vajza lisho dhe printe lulesh tek menget,e perbere ngaFibra Metali: 7%, Poliester: 93%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë