Fustan me mëngë të shkurtra Prenatal

2990L

SKU: 544018

Fustan me kopsa përpara

l
m
s
xl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me mëngë të shkurtra për femra shtatzëna, me prerje të gjerë dhe mbyllje me kopsa në pjesën përpara. PRENATAL

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit