Fustan me printe Mango

2495L

SKU: 87063253

Fustan treçerekësh me printe florale

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me mëngë të gjata dhe jakë rrethore. Dizajn me printe florale. 70% POLIESTER, 30% POLIESTER I RICIKLUAR

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA