Fustan me printe Mango

SKU: 17063262

Fustan treçerekësh, prerje e lishme dhe asimetrike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me printe të ndryshme, prerje e lishme dhe asimetrike, me rripa të hollë që lidhen në supe.100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë